ICE LONDON 2023

Незаборавни 3 дена на ICE London!

Саемот во Лондон ги урна претходните бројки – 40,000 рекордни посетители од 68 држави.

Нашите колеги од Македонија заедно со колегите од Чешка беа дел од 623 изложувачи на еден од најпознатите саеми за казина и обложување во светот – ICE London 2023.

Освен разменувања на искуства и идеи, ја тестиравме демо верзијата на новиот софтвер на Firebird кој ќе биде дел од следното надградување.

Magic Ball Link – прогресивен multigame Џекпот бонус систем на новите модели Firebird Purple со 4 Linked игри и специјални Џекпоти, како и добро познатите класични игри. А кој веќе го има во Кавадарци и Sky Hotel Гевгелија. Се карактеризира со неверојатни визуализација и врвни технолошки достигнувања.
Има 4 возбудливи Linked игри: Aztech Jaguar, Crazy Free Fruits, Tiki Princess, Crazy Wild Fruits и исто така 24 класични слот игри за уште поголема возбуда. Прогресивниот бонус може да се активира од основната игра или за време на бесплатните игри.

Super Link – нов врвен премиум систем за игри, кој вклучува 16 игри а секоја игра има Link Џекпот како и целосно нова функција Pay to Win. Системот нуди целосно редизајнирана FULL HD графика на игри.

Нови апарати Eclipse FL-32 кои моментално се активираат во Македонија а нашите играчи веќе можат да ги испробаат. Кабинетот Eclipse FL-32 претставува надградена верзија на многу успешниот и популарниот Eclipse апарат. Елегантниот дизајн на Eclipse FL-32 е надополнет со три висококвалитетни Full HD екрани и совршено ергономско решение дизајнирано да обезбеди максимална удобност за играчите.

До следното видување Лондон!

#SYNOT #ICElondon #ICElondon2023 #expo #gaming #jackpot

SYNOTtip CLUB - Είναι καλύτερα να πέσεις πάρα να κοιτάς!