EGT General 27

Ви го претставуваме најновите EGT General 27 во Synottip Club! Возбудени сме што можеме да објавиме значајна надградба на повеќе локации на SYNOTtip CLUB. Нашата посветеност да обезбедиме најдобро искуство за игри нè доведе да ги замениме EGT Premier машините со најсовремениот модел EGT General 27. Запознајте го EGT General 27 EGT General 27, најсовремен кабинет […]

ICE LONDON 2024

SYNOT Group, водечки снабдувач на технологии и услуги за игри на среќа, како и секоја година учествуваше на престижниот саем ICE London 2024. Настанот се одржа од 6 до 8 Февруари 2024 година во ExCel во Лондон. Ова беше последното издание на овој реномиран настан во Лондон пред да се пресели во Барселона, Шпанија следната […]

НОВА ВЕРЗИЈА НА FIREBIRD – ДЕКЕМВРИ/23

Oдличните Firebird апарати станаа уште подобри! Со новата верзија на Firebird која е активна од денес воведуваме нови игри и Link Џекпоти: Vegas Vaults 6 Fruits Deluxe Book of Secrets 6 Thirsty Viking Zeus: The Wild Thunder Super Wild 27 Book of Secrets Extra Legend of Medusa Big Mystery Respin Joker 243 Единствено во автомат […]

SUPER LINK SYSTEM

Super Link е нов врвен најсовремен ПРЕМИУМ систем за игри на Synot. Првично претставен во Лондон на саемот ICE London 2023. Совршениот избор на возбудливи игри поврзани со Linked Џекпот гарантирано ќе има големо влијание врз вашите перформанси. Секоја од 14-те премиум игри доаѓа со функција „Linked bonus “ што исплаќа инстант награди, Linked Џекпоти, […]

MAGIC BALL LINK

Magic Ball Link е прогресивен Џекпот систем на повеќе игри што вклучува софистициран систем со 24 игри, со неверојатна визуелна графика. Има 4 возбудливи Linked игри, имено Aztech Jaguar, Crazy Free Fruits, Tiki Princess, Crazy Wild Fruits и исто така 20 класични игрa за уште поголема возбуда. Magic Ball Link нуди бонус Џекпот од 4 […]

ICE LONDON 2023

Незаборавни 3 дена на ICE London! Саемот во Лондон ги урна претходните бројки – 40,000 рекордни посетители од 68 држави. Нашите колеги од Македонија заедно со колегите од Чешка беа дел од 623 изложувачи на еден од најпознатите саеми за казина и обложување во светот – ICE London 2023. Освен разменувања на искуства и идеи, […]

НОВА ВЕРЗИЈА НА FIREBIRD – АПРИЛ/22

Oдличните Firebird апарати станаа уште подобри! Со новата верзија на Firebird која е активна од денес воведуваме нови 6 игри : Tiki Princess (linked) Crazy Free Fruits (linked) Crazy Wild Fruits (linked) Respin Joker 81 Fritti Quattro Fruitti XXL Единствено во автомат клубовите SYNOTtip. Игрите што го содржат знакот Link придонесуваат за специјален Link Џекпот. Нивниот моментален износ се прикажува […]

ВРЕМЕНСКИ ЏЕКПОТИ

Дали ги слушате стрелките на часовникот? Временски Џекпоти во SYNOTtip!  Играј на Novomatic, Synot Firebird или EGT апаратите и искористи можност за дополнителна добивка!    Неготино: Секој Четврток, Петок и Сабота 19:00 – 20:00 часот  2.000 денари20:00 – 22:00 часот 3.000 денари22:00 – 00:00 часот 3.000 денари Крива Паланка: Секој Четврток, Петок и Сабота 19:00 – 20:00 часот  1.000 денари20:00 – 22:00 […]

НОВА ВЕРЗИЈА НА FIREBIRD

Oдличните Firebird апарати станаа уште подобри! Со новата верзија на Firebird која е активна од денес ги подобривме најновите апарати од SYNOT: полесно и побрзо играње без прекини во играњето подобрување и отстранување на проблемите графички подобрување Нова Blue (сина) и Red (црвена) верзија на апарати со различни игри. 6 НАЈНОВИ игри Специјален Firebird Џекпот Единствено во автомат клубовите SYNOTtip. Моментално новите Firebird апарати може […]

ВТОР РОДЕНДЕН SYNOTTIP CLUB – SKY HOTEL

SYNOTtip CLUB ги наградува своите играчи за вториот роденден!Во САБОТА 02 ОКТОМВРИ 2021 година славиме 2 години од отварањето на најлуксузниот SYNOTtip CLUB во SKY Hotel Гевгелија! Ве очекуваат специјални роденденски награди 5 x 3000 поени, добро познатиот љубезен персонал и одлична забава. *повеќе информации во SYNOTtip CLUB во SKY Hotel Гевгелија *добитниците не е потребно да поседуваат Клуб Картичка за лојалност SYNOTtip CLUB – Подобро […]