ICE LONDON 2024

SYNOT Group, водечки снабдувач на технологии и услуги за игри на среќа, како и секоја година учествуваше на престижниот саем ICE London 2024. Настанот се одржа од 6 до 8 Февруари 2024 година во ExCel во Лондон. Ова беше последното издание на овој реномиран настан во Лондон пред да се пресели во Барселона, Шпанија следната […]

НОВА ВЕРЗИЈА НА FIREBIRD – ДЕКЕМВРИ/23

Oдличните Firebird апарати станаа уште подобри! Со новата верзија на Firebird која е активна од денес воведуваме нови игри и Link Џекпоти: Vegas Vaults 6 Fruits Deluxe Book of Secrets 6 Thirsty Viking Zeus: The Wild Thunder Super Wild 27 Book of Secrets Extra Legend of Medusa Big Mystery Respin Joker 243 Единствено во автомат […]

SUPER LINK SYSTEM

Super Link е нов врвен најсовремен ПРЕМИУМ систем за игри на Synot. Првично претставен во Лондон на саемот ICE London 2023. Совршениот избор на возбудливи игри поврзани со Linked Џекпот гарантирано ќе има големо влијание врз вашите перформанси. Секоја од 14-те премиум игри доаѓа со функција „Linked bonus “ што исплаќа инстант награди, Linked Џекпоти, […]

MAGIC BALL LINK

Magic Ball Link е прогресивен Џекпот систем на повеќе игри што вклучува софистициран систем со 24 игри, со неверојатна визуелна графика. Има 4 возбудливи Linked игри, имено Aztech Jaguar, Crazy Free Fruits, Tiki Princess, Crazy Wild Fruits и исто така 20 класични игрa за уште поголема возбуда. Magic Ball Link нуди бонус Џекпот од 4 […]

ICE LONDON 2023

Незаборавни 3 дена на ICE London! Саемот во Лондон ги урна претходните бројки – 40,000 рекордни посетители од 68 држави. Нашите колеги од Македонија заедно со колегите од Чешка беа дел од 623 изложувачи на еден од најпознатите саеми за казина и обложување во светот – ICE London 2023. Освен разменувања на искуства и идеи, […]

СО ЏЕКПОТ ДО БОНУС

Ве наградуваме за секој освоен Џекпот во SYNOTtip CLUB! Со секој освоен Џекпот добиваш БОНУС за игра. Synot Џекпоти: Mini Jackpot – 500 поени БОНУС Midi Jackpot –  2000 поени БОНУС E-Gaming Џекпоти: Bronze Jackpot – 500 поени БОНУС Silver Jackpot –  2000 поени БОНУС Novomatic, EGT, Synot Firebird Џекпоти: Bronze Jackpot – 500 поени БОНУС Silver […]

МATCH PLAY 300 ЗА 600

Добиј ДУПЛО повеќе! Играј во SYNOTtip CLUB и за твоите 300 денари добиваш 600 за играње. Дупло повеќе забава за твоите пари. Понудата се однесува за автомат клубовите во: Кичево Прилеп Неготино Велес Крива Паланка Пробиштип Берово Босилово Пехчево Петровец Ранковце Македонски Брод Градско Миравци Богданци Само на Synot апаратите. *понудата се однесува на ограничен број на играчи. SYNOTtip CLUB – […]

НОВА ВЕРЗИЈА НА FIREBIRD – АПРИЛ/22

Oдличните Firebird апарати станаа уште подобри! Со новата верзија на Firebird која е активна од денес воведуваме нови 6 игри : Tiki Princess (linked) Crazy Free Fruits (linked) Crazy Wild Fruits (linked) Respin Joker 81 Fritti Quattro Fruitti XXL Единствено во автомат клубовите SYNOTtip. Игрите што го содржат знакот Link придонесуваат за специјален Link Џекпот. Нивниот моментален износ се прикажува […]

MATCH PLAY ВО SKY-ХОТЕЛ

Играј секој Вторник во SYNOTtip CLUB во Sky Hotel Гевгелија и за твоите 300 денари добиваш 600. Дупло повеќе забава за твоите пари. SYNOTtip CLUB – Подобро е да се игра отколку да се гледа!

ВРЕМЕНСКИ ЏЕКПОТИ

Дали ги слушате стрелките на часовникот? Временски Џекпоти во SYNOTtip! Играј на Novomatic, Synot Firebird или EGT апаратите и искористи можност за дополнителна добивка! Прилеп: Секој Четврток, Сабота и Недела 10:00 – 13:00 часот  777 денари 13:00 – 16:00 часот  1.777 денари 16:00 – 19:00 часот  1.777 денари 19:00 – 22:00 часот  2.777 денари 22:00 – 01:00 часот  2.777 денари Неготино: Секој Четврток, […]